SPRÓBUJ NURKOWANIA

Nurkowanie INTRO – program spróbuj nurkowania !

Nie możesz zdecydować się na kurs nurkowania ? A może nie masz pomysłu na oryginalny prezent urodzinowy, rocznicowy lub świąteczny ? Już dziś zaplanuj nurkowanie i wykup program ,,spróbuj nurkowania” !

Przyjdź i odkryj swoją pasję ! 

SPRÓBUJ NURKOWANIA – CZYLI PIERWSZY ODDECH POD WODĄ

Program przeznaczony jest dla osób, które po raz pierwszy chcą spróbować nurkowania. Celem programu jest uchylenie rąbka tajemnicy pokazanie podwodnego świata sposóprzyjemny, bezpieczny i w pełni kontrolowany. W programie przedstawimy podstawowe zagadnienia zakresu teorii nurkowania, poznania sprzętu, zasad bezpieczeństwa wykonamy nurkowanie pod nadzorem instruktora. Nurkowanie odbywa się w pojedynkę z instruktorem – jeden na jeden. Zapewniona jest pełna opieka instruktora i cały niezbędny sprzęt. W cenie naszego programu: pamiątkowe zdjęcia, film oraz okolicznościowy dyplom. Program realizujemy w naturalnych warunkach na wodach otwartych (Kamieniołom Piechcin), na basenie (Astoria Bydgoszcz, Pałac Młodzieży), Deepspot w Mszczonowie lub w dowolnym wskazanym przez adepta nurkowania akwenie.

Program ,,spróbuj nurkowania” – nurkowanie INTRO to koszt 400 zł.

Nurkowanie jest gwarancją prawdziwej przygody i fascynujących przeżyć. To wspaniały sport, któremu uległo tysiące osób na całym świecie. Nurkując, nie tylko można zachwycić się podwodnym światem, ale także przez chwilę stać się jego częścią. Dzięki rozwojowi sprzętu i technologii nurkowanie jest teraz dostępne praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, warto więc po prostu spróbować. Pamiętaj jednak, że zanim się zanurzysz, należy posiąść niezbędną wiedzę.

Jeśli po programie INTRO zdecydujesz się na kurs nurkowania, pomniejszymy cenę kursu o 400 zł. !

Bon podarunkowy w formie VOUCHERA do wykorzystania w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu oraz terminie.

Tak będzie wyglądał twój BON PODARUNKOWY !

Jeśli po nurkowaniu – INTRO osoba obdarowana zdecyduje się na kurs, pomniejszymy cenę kursu o 400 zł !

Regulamin bonów, dowiedz się więcej kliknij TUTAJ


Nurkowanie to Nasza pasja, którą chcemy dzielić z innymi. Odkryj z Nami niezwykły świat, gdzie wstęp mają tylko nieliczni.

90% PRAKTYKI i 10% TEORII – wiedzy otrzymanej od Naszej kadry instruktorskiej nie znajdziesz w książkach z serii „Nurkowanie… na weekend”. Opieramy się na zdobytej wiedzy gwarantowanej ukończeniem właściwych, profesjonalnych szkoleń, bogatym doświadczeniu oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas naszych szkoleń.